+420 737 447 444 - Telefonický kontakt: Pondělí - Pátek 09:00 - 18:00 | retail.house@seznam.cz | Úplné kontakty
+420 737 447 444retail.house@seznam.cz

Chci napsat dotaz

Retail House

Vzorový dům Pegas


Navštivte náš vzorový dům Pegas v Chlumci nad Cidlinou, poblíž dálnice D11 mezi Prahou a Hradcem Králové. Klikněte pro on-line rezervaci.

Financování stavby domu RETAIL HOUSE

 

Společnost Retail House dbá na to, aby naši klienti byli vždy spokojeni.

Hypoteční úvěry vám zajistíme na celém území České republiky, a to již bez počáteční investice našeho klienta na výstavbu své nové nemovitosti. Naší prací je vyřídit veškerou administrativu spojenou s hypotečním a předhypotečním úvěrem.

Na první schůzku budete potřebovat:

- doklady totožnosti, ve dvou kopiích

- jako OSVČ poslední daňové přiznání a výpis o bezdlužnosti z finančního úřadu

- jako zaměstnanec potvrzení o výši pracovního příjmu

Vyplníme s vámí žádost o poskytnutí uvěru a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zařídíme vše potřebné, a budeme Vás kontaktovat ke druhé schůzce pokud bude nutné předložit další dokumenty ke schvalovacímu procesu u vybrané banky. Pokud toto nebude třeba, bude následovat poslední schůzka, kde s Vámi podepíšeme úvěrovou smlouvu.

Celý tento schvalovací proces bez komplikací trvá běžně kolem 10 pracovních dnů.

Závazný podpis hypotečního úvěru je možný pouze pokud dojde ke schválení úvěru. Nic tím neriskujete, nežádáme žádné zálohy nebo jiné platby.

Spočítejte si měsíční splátku na našich stránkách ON-LINE.


Hypotéky

Plánujete kupovat Váš nový byt nebo stavět svůj vysněný rodinný dům?  Naše hypoteční centrum přináší všem svým klientům financování jejich nového bydlení.

Většina klientů dnes řeší otázku, jak získat finanční prostředky na své vysněné bydlení. Na trhu je spousta možností, jak se informovat, anebo si nechat vypracovat nabídku ůvěru. Jak získat nejlepší nabídku na trhu? Můžete obejít všechny bankovní domy na našem trhu a nechat si vypracovat nabídku ůvěru. Uznejte ale sami, bavilo by Vás trávit hodiny a hodiny času na přepážkách bankovních domů? Podle čeho zvolíte nejlepší nabídku na trhu?

Naše hypoteční centrum je tady pro Vás. Už nemusíte obcházet většinu bankovních domů a vyřizovat složité papírování. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás. Naši specialisté Vám vyhledají to nejvýhodnější řešení pro Vás. Na Vás už jen zbývá vybrat si své vysněné bydlení.

Hypoteční ůvěr


Na co lze využít

- koupě nemovitosti do osobního vlastnictví (bytu, rodinného domu, stavebního pozemku)
- financování výstavby nemovitosti, případně i nástavby, vestavby, přístavby
- financování rekonstrukcí, modernizace a oprav nemovitosti
- koupě podílu nemovitostí za ůčelem vypořádání spoluvlastnických, dědických podílů, společného jmění manžel
- zpětné proplacení vlastních finančních prostředků investovaných do nemovitosti

Americká Hypotéka


-    možnost využití finančních prostředků pro jakékoli ůčely (výstavba, rekonstrukce
- pokud chcete mít peníze připravené ihned na Vašem ůčtu a nechcete dokládat faktury bance k postupnému čerpání, koupě automobilu, dovolené, domácích spotřebičů apod.) ?    bance nemusíte oznamovat, za jakým ůčelem si Americkou hypotéku zřizujete ?    

Konsolidace

- sloučení(splacení nebankovních půjček) do jednoho hypotečního ůvěru ,a tím snížení celkové měsíční splátky Hypotéka s neůčelovou částí
- Tato hypotéka je ůvěr, který lze použít nejen na investice do nemovitosti, tzv. "ůčelová část", ale současně i na financování, jehož ůčel banka nesleduje, tj. "neůčelovou část" například (vnitřní vybavení domu,bytu-elektronika,nábytek,osvětlení.

Hypotéka bez dokládání příjmu

-    Jedná se o typ hypotečního ůvěru, kde klient nemusí dokládat výši svého přijmu ze zaměstnání, podnikání. Zpravidla tyto ůvěry bývají dražší než klasické hypoteční ůvěry. Banky jsou ve většině případů klientovi ochotny půjčit 50-60 % z ceny kupované nemovitosti.

Předhypoteční ůvěr

-    Typ spotřebitelského ůvěru, který je určen na financování Vaší nemovitosti. Vždy je poskytován spolu s hypotékou. Umožní realizovat Váš záměr na přechodnou dobu, pokud nemůžete ručit žádnou jinou nemovitostí k zajištění ůvěru a nemáte ani vlastní finanční prostředky na započetí např. (stavby domu, koupě bytu či pozemku) do fáze kdy může banka použít novou nemovitost k zajištění. Předhypoteční ůvěr se následně refinancuje do hypotéky.

Refinancování Hypotéky

Úspora se v konečné fázi může vyšplhat až na částku 30 000 Kč.

Co vlastně znamená refinancování hypotéky? Proč mám svůj stávající úvěr někam převádět, když u své banky jsem už několik let?

Refinancování hypotéky je splacení existujícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem, obvykle u jiné instituce než byl původní hypoteční úvěr uzavřen. V praxi to znamená, že klient si vyřídí nový hypoteční úvěr u jiné bankovní instituce, která za něj zaplatí hypotéku u stávající banky a klient pokračuje ve splácení již nové hypotéky s novou bankou.

Kdy refinancovat?

Většina hypotečních úvěrů má nastavenou tzv. fixní dobu. Zpravidla se nastavuje fixní doba na 3-5 let, což klientovi zaručuje pevné podmínky úvěru ze strany banky. Nejvhodnější doba na refinancování je před ukončením fixního období hypotečního úvěru. Doba podání žádosti by měla být okolo 6-ti týdnu před koncem fixního období.

Proč refinancovat?

-Klienti nejčastěji refinancují svůj hypoteční úvěr z důvodu daleko příznivějších podmínek, než měli ve stávající bance. Hlavním důvodem je úroková sazba. Za dobu, co si klient hypotéku sjednal, se mohl český trh posunout daleko kupředu a úroková sazba může ke konci úvěru hrát obrovskou roli.

-Flexibilnější podmínky úvěrové smlouvy (možností pohyblivých splátek,mimořádné splátky,přerušení placení,navýšení původní části hypotéky,prodloužení doby splácení).

Kolik stojí refinancování?

Tato služba splacení stávajícího hypotečního úvěru je ve většině případů bezplatná. To znamená, že klient už znovu nemusí platit poplatky za vyřízení hypotéky. Někdy nové bance stačí původní odhad nemovitosti, ne však starší 5-ti let, což ušetří další peníze. Původní banky neúčtují žádné poplatky za předčasné splacení pokud je to v uplynutí fixní doby. Navíc klient nemusí dokládat znovu žádné potvrzení o výši příjmu v případě, že se jeho příjmy razantně nesnížili.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace