Vzorový dům Pegas
Energeticky úsporný dům Florida je nový dům na klíč o celkové výměře 123 m2 a dispozici 4+kk. Dům je určen pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén. Jedná se o další dům z naší nabídky vlastních domů ve velice příznivé ceně, na klíč, včetně základové desky a DPH. Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. V uvedené ceně není balkonový systém.
Rodinný dům Florida je nový dům na klíč o celkové výměře 123 m2 a dispozici 4+kk. Dům je určen pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén. Jedná se o další dům z naší nabídky vlastních domů a projektů ve velice příznivé ceně, na klíč, včetně základové desky a DPH. Konečná cena bude stanovena dle vybraného stavebního materiálu. Domy nabízíme ve třech zděných stavebních systémech. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. V uvedené ceně není balkonový systém.
Zděné domy a dřevostavby na bydlení stavíme na celém území České republiky bez navýšení cen za dopravu a ubytování dělníků.
* Měsíční splátka hypotéky, kterou pro vás můžeme zajistit, je počítána dle aktuální tržní úrokové sazby na 30 let. Jedná se o orientační propočet.